FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Bar Modelleri ve Kullanımı

  Barlar kategorimizde; profesyonel fitness sporcularının tercihi ettiği spor markaları Nike, Live up ve Busso dâhil olmak üzere, onlarca spor markasının yeni sezon Bar Modellerini ve Fiyatlarını bulabilirsiniz. Barlar Fitness Ekipmanları, uzunluklarına göre değişiklik göstermektedir.

  Kısa bar, monteli barfiks barı, açılı kıvrımlı kavisli bar modelleri olmak üzere birçok alternatif ile satışa sunulan Kaliteli Bar Ürünlerini  online mağazamızda bulabilirsiniz. Satışa sunduğu tüm marka ve ürünlerin tamamı %100 Orijinal olan Korayspor.com' da aradığınız ürünü mutlaka bulacaksınız.

  Orijinal FitnessBarları arasında yer alan şınav barları, geniş veya dar şekilde üretilmektedir. Barlar Fitness Ekipmanları, ergonomik yapısıyla rahatça tutmanızı kolaylaştırmaktadır. Şınav Barları, kaymaz yapılıdır. Bu yapıları sayesinde, mükemmel denge kurmanızı sağlamaktadır. Sporcu Şınav Barları; evde kullanımınız için uygundur. Unutmayın, korayspor sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

  Unisex grubunda, her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan, uzun süreli kullanım esas alınarak yüksek kaliteli malzemeler ile üretilmiş Dayanıklı Bar seçeneklerimize internet satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz. 120 cm., 180 cm., 213 cm. gibi farklı uzunluklarda üretilen Uzun Barlar, krom kaplamalı uzun demir şeklindedir.

  28 mm.-30 mm. gibi farklı çaplara sahip, kavisli demir olarak tasarlanan Z Bar Alternatiflerinde, biomekanik açılı kıvrımlar zarar görmenizi engelleyecek ve ürünün kullanışlılığını arttıracaktır. Yeni sezon birçok ürün grubunu sizlerle buluşturan sitemizde, Monteli Barfiks Barı da tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

  Evrensel düzeyde üretim yapan spor markaları, yeni sezon Kapı Barfiksi seçeneklerini de korayspor.com online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Bursa genel merkezli Korayspor.com; Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da dâhil olmak üzere 30’ a yakın mağazası ile faaliyet göstermektedir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi ile yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir.

  7 gün 24 saat sipariş verebileceğiniz online mağazamıza üyeliğiniz ile giriş yapmalısınız. Sipariş ödemenizin onaylandığı anda siparişiniz işleme alınacaktır. Dilerseniz 0850 520 02 05 numaramız ile iletişime geçerek, 08:30 - 19:30 saatleri arasında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  Siparişleriniz Hafta içi 08.00-19.30 (Pazar Günü hariç) saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

  daha fazla gösterdaha az göster