FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Ağırlık Eldivenleri ve Kemerleri Fiyatları

  Ağırlık Eldivenleri ve Kemerleri kategorimizde; alanında en güvenilir spor markalarından Nike, Adidas, Puma, Reebok, Everlast ve Delta başta olmak üzere birçok tanınmış markanın, ileri düzey teknolojilerle tasarladığı yeni sezon Ağırlık Eldivenleri ve Kemerlerine ulaşabilirsiniz. Ürünlerdeki Fiyat Aralığını da sayfamızda bulabileceksiniz.

  Fitness spor dalına uygun, markaların birbirinden üstün performans sunan kendi teknolojilerini kullanılarak tasarladığı Orijinal Ağırlık Eldivenleri ve Kemerlerinde; yeni sezon modellerin dışında, aralıklarla yapılan seçili ürünlerdeki Kampanya İndirimlerini de buradan takip edebilirsiniz.

  Ağırlık çalışmalarında ya da bisiklet kullanırken ellerin zarar görmesini önlemek için kullanılan Kullanışlı Ağırlık Eldivenlerinde beden seçenekleri göreceksiniz. Ürün detay sayfalarında, bu beden seçeneklerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Kaliteli Ağırlık Eldivenleri; ayarlanabilir kayışıyla ve yastıklı avuç içi bölgesiyle konforlu uyumlar ve kullanımlar sunan modellere sahiptir. Ayarlanabilir kayış, yastıklı avuç içi, içi ve üst kısmı deri, bilekten tek lastikli cırt özelliği, el anatomisine uygun olarak üretim gibi pek çok farklı özelliği bulunan Yeni Sezon Ağırlık Eldiven modellerinde stilinize uygun birçok ürün bulabilirsiniz.

  Dayanıklı Ağırlık Eldiven seçeneklerinde kullanılan malzeme de çok önemlidir. Yumuşak ve güçlü malzemeler sayesinde kullanım süresi artarken, bileklerdeki bulunan cırtlar sayesinde eldiven bileğinizi sıkıca kavrar. Geneli Neopren malzemeden üretilen En İyi Ağırlık Eldivenleri; ağırlık kaldırma, bisiklet, sörf ve yelken gibi spor faaliyetleri içinde uygundur.

  Ağırlık çalışmalarında avuç içlerinin zarar görmesini önleyen Koruyucu Ağırlık Eldivenleri ile elleriniz hava alması sağlanırken, eldivenler elinize tam oturur. Erkek ve Unisex gruplarında tasarlanan Bilekli Ağırlık Eldivenleri, burkulmaları önleyerek ağırlık kaldırırken bileğinizin sakatlanmamasını sağlar.

  Ağırlık Kemeri Alternatiflerinde ise bel kısmının içindeki köpük desteği ile anatomik olarak belinizin zarar görmesinin engellemek amaçlı üretilmiştir. Ağırlık ve halter çalışmalarında belin zarar görmemesi için kullanılan Orijinal Ağırlık Kemerleri de sağlığınız için önemli fitness ekipmanlarındandır.

  Telesipariş vermek isterseniz, sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05 numaramızı arayarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, sitemize üye olarak da online mağazamız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

  Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi Korayspor.com’ a, gerekli olması halinde 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster