FİLTRE
SEÇİMLER
1 Ürün
$filtreler$ ile 1 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

CEBE

Cebe markası; 1892 yılında, Fransa’ da Morez'de, Jean-Louis Crestin-Billet tarafından kurulmuş spor gözlüklerinin üretiminde öncü olan bir firmadır. İlk kuruluşundan beri profesyonel birçok dağcının tercih ettiği marka, aşırı sert hava koşullarına uygun tasarladığı Cebe gözlükleri ile performans arttırmayı amaçladı ve başardı.

Başarısını katlayan Cebe firması; 1940’ lı yıllarda yaygın bir spor haline gelen Kayak sporu başta olmak üzere Kış sporları ve Su Sporları için kask, maske ve gözlük üretimlerine de yer vermeye başladı. 1970-1980 yıllarında Güneş gözlüğü ve Kış sporları gözlüklerini geliştirerek, Uluslararası pazarda adından söz ettirmeyi başaran global bir marka halini aldı.

2009 yılında Amerikan grubu Bushnell Outdoor Products'ın bir parçası oldu. 30'dan fazla ülkede satılan isim, sporcular ve açık hava aktivitelerinde, profesyoneller ve amatörler arasında gerçek bir kriter haline geldi.

2015 yılında ise Cebe Markası; atalarından aldığı sürekli gelişen dünya teknolojilerini takip ederek, büyümeye devam etti. Üretimlerine kendini geliştirerek süreklilik kazanan marka, var olduğu sürece yeni şeyler keşfetmeye kendini hazır hissediyor.

Profesyonel ve yeni başlayan sporcuların ilk tercihi haline gelen Cebe Markası; Günlük kullanıma uygun ürünleri ile de dünya standartlarında kalite arayanların vazgeçilmez markası oluyor. Günlük kombinlerinizin yanı sıra sportif profesyonel sporcularında şıklığının ayrılmaz bir parçası haline geliyor.

Bu tanınmış Fransız markası Cebe’ nin, yeni sezon ürün modellerini, dünya pazarı ile aynı anda korayspor.com online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz. Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarında tasarladığı çeşitli gözlük modelleri ve ürün özelliklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Cebe Markasının; stil sahibi kullanıcılarına özel tasarladığı Kayak Gözlüğü modellerini sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz. Cebe Kayak Gözlüğü modellerindeki, sezonun yeni renk seçeneklerini de sitemizden görüntüleyebileceksiniz.

Cebe Markası; Kayak Gözlüğü, Unisex Kayak Gözlüğü, Çocuk Kayak Gözlüğü gibi pek çok ürün çeşidine, sürekli güncellenen sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Korayspor.com online mağazamıza üye olarak ya da telefon ile sipariş hattımız 0850 520 02 05 nolu hattımızı arayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Çocuk Grubu Cebe Gözlük markası ürün çeşitlerinde dilerseniz, Genç (8-16) olarak gruplandırdığımız alt kategorimizi de inceleyebileceğinizi belirtmek isteriz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir ve hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster