FİLTRE
Özellik Filtreleme
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
51 Ürün
51 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:51 

Butterfly Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Butterfly Erkek Ekipmanları kategorimizde; masa tenisi spor dalında uluslararası bir marka olan Butterfly’ in, yenilikçi teknolojilerle, oyuncunun performansını üst düzeye çıkarmayı hedefleyerek tasarladığı, yeni sezon Butterfly Erkek Ekipmanları ve Fiyat Aralıklarını bulabileceksiniz.

Pinpon topu, Masa tenisi raketleri ve Masa tenisi ağları gibi masa tenisi spor dalına özgü, yeni sezon ürün grupları ile satışa sunulan Orijinal Butterfly Erkek Ekipmanlarına online mağazamızdan ulaşabileceksiniz. Başlangıç seviyesi, Orta seviye ve Profesyonel oyuncular için ayrı özellik ve teknolojilerle hazırlanan Butterfly Erkek Masa Tenisi Raketlerini de sayfamızda sizlerle buluşturuyoruz.

Federasyon onaylı, wakaba 5 yıldız lastik, pan asia 5 yıldız lastik, addoy 3 yıldız lastik, 1,5 ya da 2 mm schwamm sünger gibi farklı seçeneklere sahip, özel vakum ambalajında satışa sunulan, her seviye oyuncuya uygun tasarım hazırlanan KaliteliButterfly Erkek Masa Tenisi Raket alternatifleri içerisinde, aradığınız ürünü mutlaka bulacaksınız.

Üçlü ve altılı olarak ambalajlanmış paketler halinde satışa sunulan, özel karton ambalajında, yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen Butterfly Erkek Pinpon Toplarına da online mağazamızdan ulaşmanız mümkün. Üstelik evrensel kalite standartlarında tasarlanan seçili ürünlerde uygulanan Kampanyalı Fiyat Avantajlarını da kategorimizden yakalayabilirsiniz.

Butterfly Erkek Masa Tenisi Setleri; Masa tenisi setleri ve masa tenisi pinpon toplarından oluşmaktadır. Yeni başlayanlar için farklı markalarda raket ve ekipmanlar tercih edilebilirken, belli seviyeye gelmiş sporcuların aradığı belli markalar vardır. Butterfly da bu aranılan markalardan bir tanesidir. Ancak iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız, yola bu marka ile çıkmanızı öneriyoruz.

Ünlü masa tenisi sporcularının isimlerini raketlerine veren Butterfly markası; hız ve kontrol özelliklerini ön planda tutarak, raketlerin dönüş ve manevralarını da dikkate alarak tasarım yapmaktadır. ErgonomikButterfly Erkek Ekipmanları;  Bronze, Silver, Gold, Platin ve Black ifadeleri ile hız, kontrol ve dönüş birimlerini tanımlamaktadır. Detaylı ürün bilgilerine, ürünleri tam sayfa görüntüleyerek açıklama bölümünden edinebilirsiniz.

Masa tenisi sporcularının ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde tasarlanan KullanışlıButterfly Erkek Ekipmanlarını, üyeliğiniz ile online mağazamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz 0850 520 02 05 numaralı sipariş hattımızdan da temsilcilerimiz yardımı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster