FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
3 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:3 

Basketbol Ekipman Saç Bandı Modelleri

Basketbol Ekipman Saç Bandı Modelleri kategorimizde; Nike dahil olmak üzere, tanınmış birçok markanın yeni sezon Basketbol Ekipman Saç Bandı Modellerine ulaşabilirsiniz. Dünyaca tanınmış bu markaların tasarladığı; Jordan gibi birçok özel koleksiyonun yeni sezon Basketbol Ekipman Saç Bandı Modellerini de kategorimizde bulabileceksiniz.

Günlük kullanıma uygun tasarlanan Basketbol Ekipman Saç Bandı Modellerini online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Spor ve antrenmanlarınızda kullanmanız için tasarlanan, farklı özelliklere sahip Basketbol Ekipman Saç Bandı Modellerini bulabilirsiniz. Havlu malzemeden üretilen, elastik yapısı ile rahatlık sunan Basketbol Ekipman Saç Bandı Modelleri ise genellikle spor ve antrenman esnasında, terden sizi korumak amacıyla üretilmektedir.

Bu Basketbol Ekipman Saç Bandı Modelleri sayesinde, sporunuza ara vermek zorunda kalmayacaksınız. Yumuşak, dayanıklı esnek ve elastik yapı, alt kısımda bandın saçlara tutunarak kaymasını önleyen silikon şerit gibi pek çok özelliğe sahip Basketbol Ekipman Saç Bandı Modelleri, sezonun moda renk ve desenleri kullanılarak tasarlanmaktadır.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir.

Kredi Kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Banka havalesi ile sipariş verebilirsiniz. Banka Havalesiyle Ödeme seçeneğini seçtiğiniz an, ilgili banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Hesap bilgileri, bu seçeneği tıkladığınız zaman liste halinde ekranınıza gelecektir.

Korayspor.com' da hayatınızı kolaylaştıran bir hizmet; Kapıda Ödeme..

Kapıda ödeme nedir biliyor musunuz?Satışı yapılan ürünün, Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılması ve teslimat anında, ürün bedelinin, Aldığınız ürünleriniz için kapıda nakit tahsilat yapılmasıdır.

Sipariş sonrası, Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.

Dilerseniz, Alışverişlerinizde Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi de talep edebilirsiniz. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmayı başarmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster