FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
24 Ürün
24 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:24 

Basketbol Çocuk Ayakkabıları Yeni Sezon Modelleri ve Fiyatları

Çocuk Basketbol Ayakkabıları kategorimizde, dünyanın en seçkin markalarından; Nike, Adidas, Under Armour, Kinetix, Lescon gibi kalite güvencesi sunan markaların, yeni sezon Çocuk Basketbol Ayakkabı modellerini bulabileceksiniz.

Yeni sezon renkleriyle ve yeni teknolojiler kullanılarak yeniden tasarlanan Çocuk Basketbol Ayakkabılarında, basketbol dünyasının kapılarını dünyanın en çok tercih ettiği markaların kalitesiyle sizlere açıyoruz. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan, her bütçeye uygun Çocuk Basketbol Ayakkabıları modellerimizdeki mevcut numara ve beden seçeneklerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk (3-8) ve Genç (8-16) yaş gruplarındaki modelleri alt kategorilerde inceleyebilir, ürün detaylarına girerek ürüne ait özellikler ve kullanılan teknolojiler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özel olarak sunulan Air Max koleksiyonuna ait, yeni sezon Çocuk Basketbol Ayakkabısı modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yeni sezon Çocuk Basketbol Ayakkabılarında kullanılan Air taban teknolojisi; Ayak tabanının yere uyguladığı baskıyı azaltmak ve yüksek zıplamayı sağlamaktır. En çok tercih edilen bu modelleri de incelemenizi öneriyoruz. Çocuklarımıza hem şık tasarımlarla sportif şıklık katacak, hem de performansını arttırıp, ayak sağlığını koruyacak basketbol ayakkabı modellerini sunuyoruz.

Basketbol ayakkabıları oynandığı sahaya uygun olmalıdır. Asfalt ve beton gibi sert dış zeminlerde giyilecek Çocuk Basketbol Ayakkabı ile salon, parke gibi iç mekanda kullanılan modellerde taban yapısı olarak farklılık gösterecektir. Bilekli ve bileksiz olarak sınıflandırılan Çocuk Basketbol Ayakkabılarında ise tercihi sizlere bırakıyoruz.

Yetişkinlerde olduğu gibi Çocuk Basketbol Ayakkabılarında da yanlış seçim yapılması, performansı olumsuz etkileyebilir ve çeşitli ağrılara yol açabilir. Bu nedenle kalitesini dünyaya kanıtlamış markaların, son teknolojilerle üretilen Çocuk Basketbol Ayakkabılarını öneriyor ve bu kategorimizde ulaşabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Sitemize üye olarak online mağazamız üzerinden ya da telefonla sipariş hattımız 0 850 520 0205 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz hemen işleme alınır, tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı andan itibaren 1 ila 5 iş günü içerisinde kargolanır.

Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir.

daha fazla gösterdaha az göster