FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
7 Ürün
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:2 

Basketbol Çocuk Ayakkabıları Yeni Sezon Modelleri ve Fiyatları

Çocuk Basketbol Ayakkabıları kategorimizde, spor dünyasının seçkin markalarından; Nike, Adidas, Reebok, Kinetix ve Lescon gibi kalite güvencesi sunan tanınmış markaların, yeni sezon Çocuk Basketbol Ayakkabıları ve Fiyat Aralıklarını bulabileceksiniz.

Yeni sezon renkleriyle ve gelişmiş teknolojiler kullanılarak yeniden tasarlanan Çocuk Trend Basketbol Ayakkabılarında, basketbol dünyasının kapılarını dünyanın en çok tercih ettiği markaların kalitesiyle sizlere açıyoruz. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan, her bütçeye uygun Çocuk Ekonomik Basketbol Ayakkabıları alternatiflerimizdeki mevcut numara ve beden seçeneklerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk ve Genç yaş gruplarındaki YeniÇocuk Basketbol Ayakkabılarını alt kategorilerde inceleyebilir, ürün detaylarına girerek ürüne ait özellikler ve kullanılan teknolojiler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özel olarak sunulan KD ve Jordan koleksiyonuna uyarlanan, yeni sezon Çocuk Basketbol Özel Ayakkabılarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yeni sezon Çocuk Air Basketbol Ayakkabılarında kullanılan Air taban teknolojisi; Ayak tabanının yere uyguladığı baskıyı azaltmak ve yüksek zıplamayı sağlamaktır. En çok tercih edilen bu modelleri de incelemenizi öneriyoruz. Çocuklarımıza hem şık tasarımlarla sportif şıklık katacak, hem de performansını arttırıp, ayak sağlığını koruyacak basketbol ayakkabı seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Basketbol ayakkabıları oynandığı sahaya uygun olmalıdır. Asfalt ve beton gibi sert dış zeminlerde giyilecek Çocuk Kullanışlı Basketbol Ayakkabı ile salon, parke gibi iç mekânda kullanılan modellerde taban yapısı olarak farklılık gösterecektir. Bilekli ve bileksiz olarak sınıflandırılan Çocuk Konforlu Basketbol Ayakkabılarında ise tercihi sizlere bırakıyoruz.

Yetişkinlerde olduğu gibi Orijinal Çocuk Basketbol Ayakkabılarında da yanlış seçim yapılması, performansı olumsuz etkileyebilir ve çeşitli ağrılara yol açabilir. Bu nedenle kalitesini dünyaya kanıtlamış markaların, ileri düzey teknolojilerle üretilen Basketbol Grubu Çocuk Ayakkabılarını öneriyor ve bu kategorimizde ulaşabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Sitemize üye olarak online mağazamız üzerinden ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz hemen işleme alınır, tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı andan itibaren 1 ila 5 iş günü içerisinde kargolanır.Tümkargo gönderimleri “Ücretsizdir.”

daha fazla gösterdaha az göster