FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Renk Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
20 Ürün
$filtreler$ ile 20 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

ARENA

Arena markası; Horst Dassler tarafından, 1973'te Almanya'da Adidas markasının bünyesinde kurulmuştur. Yüzme ekipmanları satan marka, alanında dünyaca tanınmış global bir marka haline gelmiştir. Daha sonra merkezi İtalya’ ya taşınan Arena markası, günümüzde dünya genelinde 103 ülkede satışa sunulan uluslararası bir marka olmayı başarmıştır. Yüksek kalitesi ve ürünlerinde kullandığı ileri teknolojiler ile beğeni toplayan marka, dayanıklı ürünleri ile de sporcuların tercihleri arasında yer alıyor.

Profesyonel sporcular başta olmak üzere su sporlarına yeni başlayanların ve yüzmeyi hobi haline getirenlerin en çok tercih ettiği markalardan biridir. Ayrıca Arena markası, dünya çapında çeşitli ülkelerin yüzme federasyonlarına da sponsorluk etmektedir. Arena markası; yüzücü giyiminin yanı sıra yüzme aksesuar ve yüzme ekipmanlarının da üretimini yapmaktadır.

Yeni nesil modelleriyle dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da, Arena markasının yeni sezon ürün modellerini bulabilirsiniz. Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarında dayanıklı malzemeler, son teknolojiler ve zengin ürün yelpazesi ile satışa sunulan Arena yüzücü malzemeleri ve mayo çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Günlük ve Yüzme spor dallarına uygun tasarlanmış, dünyanın en çok kullanılan yüzme sporu markalarından Arena markasının yeni sezon modellerinin, yüzme grubu ürünlerini ve seçili ürünlerde uygulanan indirimli fiyat fırsatlarını sizlere sunuyoruz.

Son teknolojilerle tasarlanan Arena Yüzücü Giyim ürünleri, özellikle profesyonel yüzücülerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Yüzme spor dalındaki en seçkin markaların başında yer alan Arena markasının, özel teknolojilerle tasarlanan mayo modellerinde esnek kumaşın karbonla sabitlendiği hızı maksimuma çıkaran modellerini bulabilirsiniz.

Arena markasının; Mayo, Şort, Bone, Palet, Şnorkel, Yüzücü Gözlükleri, Erkek Yüzücü Şortu, Burun Tıkacı, Kulak Tıkacı, El ve Ayak Paletleri, Buğu önleyici sprey gibi birçok yüzme sporu ürün grubunu sitemizden temin edebileceksiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Dilerseniz, Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Tercihinizi yüzme sporundan yana kullanıyorsanız; yüzme alanında mutlaka karşılaşacağınız Arena markası ve modelleri ile gelişmiş teknolojileri kullanarak, size ekstra performans sağlayacak ürünleriyle yanınızda olacaktır. Ürünlerde kullanılan materyal, renk alternatifleri, kullanılan teknolojiler, beden seçenekleri gibi ayrıntıları ürün detayları sayfasına girerek inceleyebilirsiniz.

Korayspor.com, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

daha fazla gösterdaha az göster