FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
3 Ürün
$filtreler$ ile 3 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

AMBİTİOUS

Ambitious markası; 1994 yılında Portekiz’ de kurulmuş bir aile şirketidir. Yalnızca Erkek grubu üretim yapan firma, gelenekleri ve mükemmelliği esas alarak üretim yapmaktadır.

Gelenekleri yansıtan Erkek ayakkabı modellerinin yanı sıra Ambitious markası; dünya modasını takip ederek, özgün teknolojilerle ürünlerini zenginleştirmektedir. Günlük aktivitelere uygun tasarlanan Ambitious Erkek Ayakkabı modelleri, uzun süreli kullanıma ve gün boyu ayakta kalacağından uzun süreli konfor sunması planlanarak tasarlanmıştır.

Klasiğe yakın tarzının yanında tercihini spor ayakkabıdan yana yapanlarında beklentilerini karşılayacak modeller de tasarlayan Ambitious markası; kullanıcılarının memnuniyetini kazanmayı biliyor. Dünya çapında tanınan, global pazara hakim olan marka; ürün lansmanlarını doğru yer ve zamanlarda yaparak da adından söz ettirmeyi başarıyor.

Ambitious markası; klasik erkek ayakkabı modellerini yeniden yapılandırarak, dünya genelindeki tüm kullanıcıların takdirini kazanıyor. Çağın yeniliklerine ve dünya trendlerine uyum sağlayan Ambitious markası, geleneksel klasik zarafete yeni bir soluk kazandırıyor. Ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan meşhur Portekiz markası Ambitious, modern bir güncelleme ile sportif ve estetikliği denge tutuyor. Hem şık, hem modern görünürken rahatlığından da vazgeçmeyen stil sahibi beylerin, ilk tercihlerinden olmayı başarıyor. 

Gündelik yaşam için yeniden tasarlanan Ambitious Erkek Ayakkabı modelleri ile canlı detayları birleştirerek, dünya standartlarında bir kaliteyi sizlere sunuyor. Portekiz’ in gözdesi Ambitious markasının, yeni sezon Erkek Ayakkabı Modellerini online mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

Unutmayın; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

Online mağazamızda yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üye olarak, paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınmasını sağlayacaksınız. Dilerseniz, telefonla 0850 520 02 05 numaramızı arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olan korayspor.com’ da diğer tüm mağazalarımızdaki ürünlere ulaşabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. Korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster