FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
$filtreler$ ile 2 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

ALTİS

Altis markası; uzun yıllardır alanında en geniş müşteri portföyüne sahip olan, son teknolojileri kullanarak kendini geliştirmeye devam eden kaliteli bir firmadır. Merkezi İstanbul, Türkiye’ de yer almaktadır.

Büyüme stratejisi sürekli öğrenme ve çalışma üzerine kurulu Altis markası; doğayı koruyarak, çevreye zarar vermeyen ürünler geliştirerek, tüketici talep ve önerilerine önem vererek daima dürüst bir ticareti tercih eden bir spor markasıdır.

Altis markası; tüketicilerine daha iyi ürün ve hizmet kalitesi ulaştırmaya özen gösteren, Satış sonrası destek ile memnuniyet kazanan ve değişen ihtiyaçları sürekli takip ederek, bünyesine yeni ürünler ekleyerek Türkiye’de ve Dünyada en önemli ve kalıcı markalardan biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Altis markasının; KayKay ve Paten Malzemeleri ve çeşitleri, Dambıl ve Ağırlık Setleri, Yüzme si midi gibi spor alanında tasarladığı birçok ürün çeşidini internet sitemiz korayspor.com’ da sizlere sunuyoruz. Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel tasarlanan Altis markalı spor ekipman ve malzemelerini sitemizde bulabileceksiniz.

Skate, Fitness ve Yüzme spor dallarına uygun, gelişmiş teknolojiler kullanarak dünya standartlarında üretim yapan Altis markası; hizmet kalitesini düşürmeden yüksek kaliteli ve sağlam ürünler geliştirerek yoluna devam ediyor.

Toplam Kalite Yönetimi eğitimleri düzenleyerek % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışan Altis markası, kullanıcılarının memnuniyetini kazanırken, kaliteli ve dayanıklı ürün çeşitleri ile de sektörün en çok tercih edilen spor markalarından olmayı başarıyor.

Online mağazamız korayspor.com’ da yer alan Altis markası ürünlerini; Çocuk, Ekipman, Fitness ve Yeni Sezon Kampanya olarak gruplandırılmış, ayrı alt kategorilerde görüntüleyebilirsiniz. Kardiyo ve Ağırlık yapmayı seven bir sporcu iseniz Altis markasının, Vücut geliştirme ürünleri arasında karşınıza çıkacak Bar ve Ağırlıklar bölümüne de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bölümde Altis Dambıl ve Altis Ağırlık Setlerini bulabilirsiniz.

Altis markasına ait; Çocuk Ekipmanları kategorimizde Yüzücü Malzemeleri arasında yer alan Çocuk Yüzücü Gözlük modellerini ve sezonun yeni renk seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeyen Altis markasının tasarladığı; ev tipi kondisyon ürünlerinden aksesuara, deniz ürünlerinden, kişisel bakım ve sağlık ürünlerine tüm spor kategorilerinde ürünler ile ticaret hayatına devam etmektedir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster