FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Altis Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

  Altis Erkek Ekipmanları kategorisinde, Kaykay spor dalında sporcuların performansını en üst düzeye taşımak amacıyla, kolay kullanım için uygun teknolojiler ile tasarlanan, grafik desenleri ile sokak stiline özgün bir yorum katan, yeni sezon Altis Erkek Ekipmanları ve Fiyat Seçenekleri yer almaktadır.

  Sezonun canlı renk alternatifleri ve özgür ruhlu tasarımları ile sunulan Altis Erkek Kaykay seçeneklerini, alanında en iyi markalardan olan, global Altis markasının güvencesiyle sizlere sunuyoruz. KaliteliAltis Erkek Ekipman kategorisinde yer alan, yeni sezon ürünlerin eğimli deck tasarımıyla performansınızı arttırmaya yardımcı olması hedeflenmiştir.

  Ülkemizde de yaygın bir spor haline gelen Kaykay sporu, aslında bir yaşam biçimi olarak tanımlanabilir. Kaykay sporu; üzerinde sürekli çalışılması gereken, her gün kendinizi biraz daha geliştirebileceğiniz, emek isteyen bir spordur. Bu süre zarfında KullanışlıAltis Erkek Kaykayları gibi yüksek kaliteli ve kullanımı kolay modelleri tercih etmenizde yarar var.

  OrijinalAltis Erkek Ekipmanlarını sunduğumuz kategorimizde; tahtanın yanı sıra, truck, teker, rulman, vida konusunda da başarılı olan ürünleri, online mağazamızdan inceleyebileceksiniz. Dönemsel olarak, seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarını da sitemizde bulabileceksiniz.

  Tamamı orijinal ürünlerle karşınıza çıkan Korayspor.com; bu kategoride sunulan Sporcu Altis Erkek Ekipmanlarından, patenve kaykay grubu ürünlerin, büyütülmüş alüminyum yapıları ve kaymayan üst yüzeyli tasarımları ile kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

  Spor dünyasının tanınmış markası Altis’  in, birçok spor dalında kendisini kanıtlayan başarısı ile erkek cinsiyet grubuna ait olarak tasarladığı, uzun süreli kullanıma uygun DayanıklıAltis Erkek Ekipmanlarını sitemizden temin edebileceksiniz. Sitemize üye olarak; belirli ürünlerde, kısa süreli uygulanan Kampanyalardan da haberdar olabileceksiniz.

  Üyeliğiniz online mağazamız üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Telesipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramız ile irtibata geçerek, ilgili temsilcilerimiz aracılığı ile de sipariş oluşturabileceksiniz.

  Siparişiniz hemen işleme alınır, yoğunluk durumuna göre kargo çıkış süremiz içerisinde, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargoya teslim edilir. Kargo bilgileriniz sms ve e-posta olarak, sitemize üye olduğunuz adresinize gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır.

  Her gün binlerce siparişi müşterilerine güvenle teslim eden Korayspor; evrensel düzeyde mağazacılık ve hizmetprensibi ile çalıştığından, kullanıcıların memnuniyetini ve güvenini kazanmaktadır.

  daha fazla gösterdaha az göster