FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Adidas Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Adidas Erkek Ekipmanları kategorimizde; Boks malzemeleri, masa tenisi malzemeleri, tenis malzemeleri, voleybol malzemeleri, yüzme malzemeleri spor alanlarına göre sınıflandırılan, global spor markası Adidas’ ın imzasını taşıyan, yeni sezon Adidas Erkek Ekipmanlarını ve Fiyat Bilgisini bulabilirsiniz.

Adidas Erkek Ekipmanları kategorisi içerisinde; Yüzücü gözlükleri, Ayakkabı Bakım Ürünleri, Voleybol Dizlikleri, Kick Boks Kaskı, Yüzücü Boneleri, Burun Tıkacı, Masa Tenisi Raket Çantaları, Boks Torbası, Boks Eldivenleri gibi onlarca ürün grubunun, en yeni teknolojilerle geliştirilmiş yeni sezon Orijinal Adidas Erkek Ekipman modellerine ulaşabilirsiniz.

Erkek ve Unisex cinsiyetlerinde mevcut bulunan yeni sezon ürünlerin yanı sıra, seçili ürünlerdeki uygulanan kampanyalar ile İndirimliAdidas Erkek Ekipmanlarını bu kategoriden takip edebileceksiniz.

Tüm mağazalarımızdaki ürünleri sitemizde bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Ekipman kategorisi ürün detaylarını görebilmek için, ürünün sayfasına girebilirsiniz. Kaliteli Adidas Erkek Ekipmanlarının; kullanım şekilleri, kullanılan materyal, teknolojik özellikler ve ürün özelliklerini göz önünde tutarak alışverişinizi tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

Telesiparişleriniz için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. İlgili temsilcilerimiz ile mesai saatlerimiz içerisinde iletişim kurarak, siparişinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Online mağazamıza üye değilseniz üye olarak, üye iseniz üyeliğinize giriş da yaparak sipariş verebilirsiniz.

Unutmayın, telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı andan itibaren maksimum 5 iş günü içerisinde kargolanır.

Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, Kapıda Nakit Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Tüm kredi kartlarına 6 taksitli avantajımızdan yararlanabilirsiniz. Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.

Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır… Korayspor.com’ da kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmakta olduğumuzdan, sitemizden güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Alışverişinizi yaptığınız esnada, tüm dünyada geçerliliği olan SSL Güvenli İletişim Protokolünün bulunduğu korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır. Online mağazamızdaki alışverişlerinizde, hiçbir kargo bedeli ödemeyeceksiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster