Kur Değiştir
Lütfen kullanmak istediğiniz para birimini belirleyiniz.
 +90 850 520 0205

CUSTOMER SUPPORT

 • a>
 • Ürünlerde
 • Site İçinde
 • Bloglar İçinde
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
 • Climachill Sh
SALE
adidas

Climachill Sh

Male Shorts
239,00 TL 
155,35 TL 
35%indirim
Bu ayakkabıda normal numaranızı almanızı tavsiye ederiz.
Bu ayakkabıda normal numaranızdan bir numara küçük almanızı tavsiye ederiz.
Sağ tarafİsim
Sol tarafNumara
EKLEDetaylı BilgiDetaylı BilgiBaskı İşlemi 20.00 TL'dirBaskı İşlemi 30.00 TL'dir
Maksimum 6 karakterden oluşmalıdır.
There are 0 comments for this product.
Average Points
Mükemmel
Çok İyi
İyi
Fena Değil
Çok Kötü
Yorumlar 
+0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
-0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
Tüm Yorumlar (0)
Comments could not be found in selected criteria
 • Kalite

  On numara ayakkabıyı yarı fiyatına aldım. Normalde spor ürünleri aldığım başka bir site vardı, burayı da bir deniyeyim dedim gerçekten memnun kaldım. Tek sıkıntı biraz geç göndermeniz ama olsun sonuçta geliyor ya! 😊

  Osman Kıbrıslı
 • Memduh Durmaz

  Ürünün kumaşı kesimi çok rahat hiç düşünmeden alabilirsiniz.179 boy 103 kilo XL beden aldım Large olabilir miydi bence olabilirdi.cuma günü sipariş ettim p.tesi şanlıurfaya teslimi sağlandı tşklr koray spor

  Menduh Durmaz
 • Memduh Durmaz

  Ürünü aldım gerçekten çok güzel.ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.kesimi çok rahat 179 boy 103 kiloyum xl aldım Large bedende olabilirdi aslında.bu arada cuma günü sipariş ettim p.tesi ş.urfaya gönderimi sağlanıp teslim ettiler tşklr

  Menduh Durmaz
 • Adidaa

  Ürün gerçekten kalitesini belli ediyor

  Nilüfer Çağlar
 • Ayakkabıyı uzun zamandır istiyordum indirimli aldım ve iki günde geldi çok teşekkürler

  Azra Şimşek

adidas

Bir yıkama odasında başladık ve dünyayı fethettik. Bazen büyük başarılar elde ettik bazen de başarıya giden yolda zorlandık. En iyisi için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Hep geleceğe doğru baktık ve nerden geldiğimizi hiçbir zaman unutmadık. Bizim hikayemiz bu.

Her büyük hikayenin bir başlangıcı vardır. Bizim hikayemiz de Almanya’nın küçük kenti Bavyera’ da başladı. Markaya ismini veren  Adi Dassler 1924 yılında Dassler Kardeşler Ayakkabı Fabrikası’nı kurdu. Kendisi de hırslı bir atlet olan Adi Dassler’ınamacı atletler için en iyi malzemeleri sağlamaktı.

Adi Dassler 1949 da yeni bir başlangıç yaptı ve küçük bir kentte 47 işçisiyle çalışan,ADIDAS AYAKKABI FABRİKASI’ nın  patentini aldı. Aynı gün çok yakında büyük üne kavuşacak olan 3-Stripes Adidas ayakkabısını da tescil ettirdi. Mütevazi başlangıçlar yapan bu marka mucizevi bir şekilde dünyaca ünlü bir başarı hikayesine dönüştü.

Birbirini izleyen başarılar ardından ADIDAS artık atletler için güvenilir bir marka haline gelmişti. Çünkü Adi Dassler sürekli olarak atletler ile buluşuyor, onları dinliyor ve ihtiyaçlarına göre ürünler ortaya koyuyordu.

1970’ de ADİDAS başka bir spor malzemeleri sanayisine el attı ve FIFA DUNYA KUPASI için TELSTAR isimli resmi bir top üretti. Bu top siyah beyaz renklerde tasarlandı. Resmi maçlarda kullanılan bu top FIFA DÜNYA KUPASI ile ADİDAS’IN şahane birlikteliğinin başlangıcı oldu.

1972 de, Olimpik Oyunlar Münih’te açıldığında bütün dünya gözlerini Almanya’ya çevirdi. Bu olayı fırsat bilen ADİDASperformansı simgeleyen TREFOİL(üç yapraklı yonca) isimli yeni bir logo geliştirdi. Zaman değişebilir fakat TREFOİL kalitesi asla değişmez.

Ailenin tüm üyeleri vefat ettikten sonra şirketin yeni CEO’su Robert Louis-Dreyfus partneri  Christian Tourres ile birlikte işi devraldı. 

1977’de ADİDAS takımına yeni bir üye eklendi. SALOMON GRUP ve SALOMON markasını satın alarak ismini adidas-Salomon AG olarak değiştirdi.

‘’Büyük atletlerin korkuları, mağlubiyetleri, zorlukları aslında yalnızca kanıtlanmak içindir.’’ 2004 te bu kampanyadan yola çıkarak, birinin başarıya ulaşmasının tasvir eden ‘IMPOSSIBLE IS NOTHING’ sloganını oluşturdu.

2006’da SALOMON kendi yoluna gitmeye karar verdi ve marka( TaylorMade hariç) Amer Sports a satıldı. Daha sonra ,Rockport and Reebok-CCM Hockey markalarının bulunduğu REEBOK’ ı satın aldı ve spor malzemeleri sanayisinde en saygın ve en tanınmış iki markayı bir araya getirdi. Haziranda şirket adidas AG olarak yeniden isimlendirildi.

2011’de şirket, bünyesine yeni üyeler katmaya ve büyümeye devam etti.

Geleceğin spor yaşamına neler getireceği bilinmez fakat şu bir gerçek ki gelişmeler başlar.

Product Details:
 • SportTraining
Sign up for email to get news and special offers.
korayspor.com
sayfa başına dön