FİLTRE
Özellik Filtreleme
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
113 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayýsý:113 

Tenis Malzemesi Ürün Grupları

Tenis Malzemeleri kategorimizde; dünyanın en seçkin spor markaları Nike, Reebok, Wilson, Head ve Busso dahil olmak üzere, tanınmış pek çok markanın yeni sezon Tenis Malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Kadın, Erkek, Çocuk ve unisex cinsiyet gruplarında sınıflandırılmış Tenis Malzemelerini, ayrı alt kategoriler olarak inceleyebileceksiniz. Yeni sezon Tenis Malzemelerinin dışında, outlet ve seçili ürünlerde uygulanan indirimli fiyat avantajlarını da bu kategorimizde sizlere sunuyoruz.

Tenis Malzemeleri kategorimizde; tenis raketleri ve çeşitleri, raket titreşim önleyici, çocuk raket setleri, tenis topları, raket kılıfları, raket çanta modelleri, badminton raket seti, tenis bileklikleri ve tenis saç bantları gibi tenis sporuna özel birçok ürün grubunu bulabilirsiniz.

Dünyaca tanınmış bu markalara ait; Crossfit başta olmak üzere pek çok özel koleksiyonun, yeni sezon modelleri ve son teknolojilerle tasarlanmış Tenis Malzeme modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Tenis spor dalına uygun teknolojilerle tasarlanan Tenis Malzemelerinin yanı sıra Günlük, Training ve Outdoor alanlarına uygun üretilmiş ürün modellerine de bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Farklı özellik, teknoloji, kalitelere sahip olan Tenis Malzemelerinde; ürüne ait detayları, kullanılan teknolojileri ve özellikleri görebilmek için, ürün detayları sayfasına girebilirsiniz.

Tenis sporcularının performans desteklemek ve mevcut performansını arttırmak amacıyla tasarlanmış Tenis Malzemeleri, ergonomik kullanım yapıları ve dayanıklı tasarımları ile tenisçilerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Tenis Malzemeleri oyunda gereklilik dışında, alternatif malzemeleri ile de karşımıza çıkıyor. Tenis Malzemesi ürün gruplarında, her spor dalında olduğu gibi verimliliği esas alarak tasarlanıyor. Aynı zamanda Tenis spor giyiminizi, Tenis malzeme ve aksesuarları ile tamamlayarak, sportif şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

Geneli standart olan Tenis Malzemesi ürünlerinde, bazı modellerde beden seçenekleri göreceksiniz. Ürün detaylarındaki beden tablosu bölümünden, uygun beden bilgisine ulaşabilirsiniz. Tenis raketlerinin de farklı bedenlere sahip olan ürünlerden olduğunu hatırlatmak isteriz.

Tenis raketlerinizle ilgili bir diğer önerimiz ise; Raketinizin gribi zamanla eskiyecektir. Yedek grip temin ederek 2. katı üstüne sararak kolaylık sağlayabilir ya da yenileyebilirsiniz. Raketlerinizde çanta kullanmanız, raketlerinizin çabuk yıpranmasını ve deforme olmasını engelleyecektir.

Tenis raketleriniz için özel tasarlanan titreşim önleyicilere de bu kategorimizden ulaşabileceksiniz. Tenis raketinizin, vuruş esnasında tellerinde titreşim olacaktır. Bu titreşim; sakatlanmalara ve topun istediğiniz noktaya gitmemesine sebep olabilir. Bu nedenle, titreşim önleyici kullanmanızı öneririz.

Tenis Malzemeleri kategorimizde; tenis sporuna ait aradığınız tüm malzeme ve ekipmanlara bu kategorimizden ulaşabilir, inceleyebilir ve de sipariş verebilirsiniz.

Sipariş verebilmek için; Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Ya da dilerseniz, 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0 850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz.

Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan yurtiçi kargo ile gönderimlerinizi yapmaktayız.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster