FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
30 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:30 

Pilates Ürünleri ve Markaları

Pilates Aksesuar Ürünleri kategorimizde; Adidas, Liveup, Delta ve Busso dahil olmak üzere onlarca markanın yeni sezon Pilates Aksesuar Ürünlerine ulaşabilirsiniz.

En çok tercih edilen markalara ait; pilates bandı, pilates çemberi, pilates topu, yoga matı modelleri ve boşu ball modellerini Pilates Aksesuar Ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Pilates Aksesuarlarından biri olan yoga matını alırken vücut tipinizi ve fiziksel özelliklerinize uygun bir yoga matı tercih etmelisiniz. Ufak tefek bir vücut yapınız varsa kalın matları tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz yoga matının uzunluğu, boyunuza uygun olmalıdır. Yoga matları, yoga egzersizlerini yaparken performansınızı etkilemektedir. Bu yüzden yoga matı seçerken, kaydırmama özelliğine de dikkat etmelisiniz.

Genel olarak; 55 cm, 65 cm ve 75 cm olarak sunulan egzersiz topunuzu seçerken, fiziksel özelliklerinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Size uygun pilates topu ölçüsünü bulmak için pilates topunun üzerine oturun, kalçanız hafif bir şekilde dizlerden yukarıda olmalıdır. Egzersiz pilates topları egzersiz hareketlerinize uygun bir şekilde kendi içinde seviyelerine göre ayrılmıştır.

Boyunuza uygun pilates topu boyutları aşağıdaki gibidir;

150 – 165 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 55 cm’dir.

165 – 180 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 65 cm’dir.

180 – 190 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 75 cm’dir.

Pilates topunuzun uzun ömürlü ve dayanıklı olması için, düzenli olarak topunuzu kontrol etmeli ve bakımlarını yapmalısınız.

Korayspor.com web sitemizin sol üst köşesinde yer alan "Üye ol" seçeneği üzerine tıkladıktan sonra üyelik formunu doldurarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üye olduktan hemen sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

Ödemenizi; Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ve banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz seçenek ile yapabilirsiniz.

Siparişlerinizdeki, tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Gönderimler, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Siparişleriniz maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 28 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Korayspor.com, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

daha fazla gösterdaha az göster