FİLTRE
SEÇİMLER
1 Ürün
$filtreler$ ile 1 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

LEAP

Leap markası; spor ekipman ve malzemeleri üreten, globalleşen dünya pazarında bir pazar payı bulunan bir İskoçya markasıdır. Ülkemizde de tüketicisi ile buluşan markayı, sadece kalitesi ile bilinen tanınmış spor mağazalarında bulabilirsiniz.

Leap markası; sporu ve sporcuyu tüm koşullar altında desteklemeyi amaç edinmiş ve bu alanda gruplar kurarak sosyalleşen bir spor ekipman markasıdır. Yeni sezon ürünlerini ülkemizde de bulabileceğiniz dünyaca tanınmış Leap markasının ürün çeşitlerini, online mağazamız korayspor.com üzerinden sipariş verebileceksiniz.

Sitemize üye iseniz üyeliğinize giriş yaparak, değilseniz üye olarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayarak, sipariş verebilirsiniz.

Globalleşen dünyanın spor alanında ilerlemesini ve kullanıcılarını bu alanda yönlendirmeye çalışan Leap markası; Profesyonel ve yeni başlayan sporcuların ilk tercih ettiği markaların başında yer alıyor. Ticari başarısını uluslararası pazarda kanıtlayan ve tüketicisinden tam not almayı başaran marka, kendini geliştirmeye devam ediyor.

Yeni teknolojiler ve yeni ürünlerde müşteri memnuniyeti kazanan marka, spordaki eşitliğe dikkat çeken kampanya ve eğitimlerle; ırklar, insanlar ve cinsiyetler arası ayırım yapmadan, spor yapanların güçlü bir destekçisi konumunda bulunuyor.

Sosyal projeleri ve insana verdiği önem ile dünya çapında tanınan spor markası Leap’ ın ürünlerini sitemizde inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Sürekli güncellenen sitemizde Leap markasının aradığınız ürünü eğer mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak takipte kalabilirsiniz.

Leap kronometre modellerini bulabileceğiniz sitemizden hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla hizmete sunulmaktadır. Verilerimize göre sitemiz, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da toplam 30 mağazası, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi bulunan, takım ruhuyla çalışan ekibe sahiptir. İnternet satış sitemizde; diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Unutmayın, Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster