FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
47 Ürün
$filtreler$ ile 47 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:47 

HAMMER JACK

Hummer Jack markası; 1925 yılında Gaziantep’ te Mehmet Ali Urgan önderliğindeki küçük bir ayakkabı atölyesi ile faaliyetine başlamıştır. Hummer Jack; Urgan Ailesinin, nesillerden nesillere aktarılan bir ayakkabı üretimi ve pazarlama stratejisi ile bugüne getirmeyi başardığı bir şirkettir.

1960 yılında Urgan Ailesinin ikinci neslinden olan Mehmet Cevdet Urgan ile imalat alanında ilerleyerek, 1980 yılına kadar üretimlerine, ilk kuruluş yeri olan Gaziantep’ te devam etmiştir. Urgan Ailesinin, 3. Nesil üyesi Mehmet Ali ve Mehmet Dinçer Urgan ile 1999 yılında başarısının devamlılığını sağlayarak, geleneksel ve azimli ticaret hayatlarını günümüzde de devam ettirmeyi başarmıştır.

Hummer Jack markası; ülkemizdeki bu sektörde satışa sunduğu 1000’ den fazla renk ve modeli ile 515 mağazanın üzerindeki satış alanına sahip kaliteli bir markadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki Hummer Jack; Üretiminin %40’ ını, 25 ülkeye ihraç ederek Uluslararası bir kuruluş haline gelmiş, üstün başarıya sahip bir firmadır.

Başarılı satış stratejileri ve yaptığı yatırımları ile yurt içi ve yurt dışında, sektörün önemli isimlerinden biri olmuştur. Hummer Jack markası modellerindeki yüksek kalite, kullanılan ileri teknolojiler ve dayanıklı materyalleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Su geçirmez teknolojisine sahip Erkek, Kadın ve Çocuk cinsiyet gruplarına özel tasarlanmış modelleri ile Hummer Jack markası, ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Korayspor.com online mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Hummer Jack modelleri arasında; Erkek Botu, Genç Botu, Kadın Botu ve Çocuk Botu modellerindeki, yeni sezon seçeneklerini bulabileceksiniz. Günlük kullanıma ve şehir hayatına uygun tasarlanan Hummer Jack botları; kullanım kolaylığı, ekstra dayanıklılığı, konforlu ve rahat yapısının yanında şık tasarımlarıyla da göz dolduruyor.

Hummer Jack botlarında kullanılan Waterproof ve Waterresistant teknolojileri, tüketicilerin en çok talep ettiği özellikler arasında yer alıyor. Hummer Jack markasının, su geçirmeyen ve suya dayanıklı bot modellerini sitemizden inceleyebilir ve üye değilseniz üye olarak online sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz Hummer Jack markasının kaliteli ve şık tasarımlı modellerini, telesipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak da sipariş edebilirsiniz. Unutmayın, korayspor sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster