FİLTRE
SEÇİMLER
2 Ürün
$filtreler$ ile 2 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:2 

DİSNEY

Disney markası; 1987 yılında Glendale, Kaliforniya’ da kurulmuştur. İlk yurtdışı Disney Mağazası, Kasım 1990'da Londra, İngiltere' de açıldı. Büyümesine katlanarak devam eden marka, kısa sürede dünya çapında tanınmış global bir şirket haline gelmiştir.

1992 yılında Japonya’ da ve 1994 yılında Hong Kong’ ta hizmete açılan Disney Store markası; 2015 yılında Çin’ de, Kasım 2017 ‘de Almanya’ da ve Aralık 2017’ de Rusya’da açılarak ticaret hayatına devam etmiştir.

Ülkemizde de tüketici buluşan Disney Çocuk Ayakkabı markasının, yeni sezon özel taban yapılı çocuk ayakkabı modellerine, online mağazamız korayspor.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemize üye olarak online sipariş verebilir ya da telefon ile sipariş için 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun tasarlanan Disney Çocuk Ayakkabı modellerini, Bebek (0-3) yaş grubu ürünlerini ayrı alt kategorilerimizden inceleyebileceksiniz. Çocuk ayak yapısına uygun orta taban destekleri, tam uyum ve hareket rahatlığı için dolgulu yaka bölgeleri, nefes alan file dış yüzey malzemesi, dayanıklılık ve şık bir görünüm sağlayan dikişli kaplamalar, hafif ve esnek bir yastıklama sistemi gibi pek çok özelliği bulunan Disney Çocuk Ayakkabılarını sitemizde bulabileceksiniz.

Doğal ayak hareketine olanak sağlayan Disney Çocuk Ayakkabıları ile çocuğunuzun ayak yapısı bozulmayacak ve cıvıl cıvıl renkleri ile enerjisine enerji katacaktır. Dünya standartlarındaki kaliteyi, uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunan marka, her bütçeye uygun seçenekleri ile tüketicilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Disney Çocuk Ayakkabı modelleri; cırtlı kolay kullanım sunan yeni sezon modelleri ve entegre bağcıklı model seçenekleri ile alışverişinizi kolaylaştırıyor. En çok tercih edilen cırtlı cırtlı Disney Çocuk Ayakkabı çeşitlerini sitemizde bulabilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.

Şık tasarımları ve Disney karakterlerinin yer aldığı muhteşem desenleri ile Disney Çocuk Ayakkabı modellerinin, ışıltı ve neon yeni sezon renklerindeki tüm mevcut seçeneklerine sitemizden ulaşabileceksiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünlerin tamamı orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster