FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
77 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:77 

Basketbol Topu Çeşitleri ve Fiyatları

Basketbol Topu kategorimizde; alanında dünyanın en iyi markaları olan Nike, Adidas, Spalding, Delta, Molten ve Busso dahil olmak üzere pek çok tanınmış markanın Basketbol Topu modellerine ulaşabilirsiniz.

Basketbol Topu modellerinde ilk dikkat etmeniz gereken kullanılan malzemedir. Bu malzeme; deri, sentetik ya da kauçuktur. Kullanım alanına göre farklı materyalleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Basketbol top modellerinde; Yüksek tutuş ve sıçrama kalitesi gibi özelliklerinden dolayı genellikle kauçuk malzemeli topların tercih edildiğini de belirtmek isteriz. Bu toplar özellikle açık alanda oynamak için uygun toplar olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Deri basketbol topları ise kapalı alan için uygundur. Kauçuk bir top kadar sıçrama gösteremezler ancak sürtünmelere karşı dayanıklı dış yüzeyleri bulunmaktadır.

Basketbol Topu modellerinde; ağırlık, tutuş ve kontrol anlamında farklılıklar mevcuttur. Farklı teknolojilerle tasarlanan Basketbol Topu modellerinde, en rahat oyunu sergileyeceğiniz özelliklere sahip olan ürünü seçmelisiniz.

Basketbol Topu modellerinde, çeşitli marka ve özellikte basketbol topu bulabilirsiniz. Bunlar farklı farklı kalitede ve fiyattadırlar. Basketbol Topu kategorimizde; her bütçeye uygun bir ürün bulunmaktadır.

Ayrıca bilgi sahibi olmayanlar ya da yeni başlayanlar için belirtmek isteriz ki; basketbol topu modelleri ebatlarına göre, farklı beden seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Yetişkin bir basketbolcu için; profesyonel veya yarı profesyonel kulüp ya da takımda, antrenman esnasında kullanılması en uygun olan basketbol topu; 7 numaralı olan toptur.

Erkek ve Unisex cinsiyetlerine göre sınıflandırılan Basketbol Topu modellerinde, Basketbol sporunun yanında, amatör olarak Günlük kullanıma uygun üretilen modelleri de bulabilirsiniz.

Dünyaca tanınmış bu markalar ait; NBA özel koleksiyon ürünlerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Kısaca özetlememiz gerekirse; basketbol topu alırken yapısına, sıçrama özelliğine, üretildiği malzemeye ve topun büyüklüğüne göre tercih yapmalısınız. FIBA basket topu standartları arasında; alerjik reaksiyonlara yol açacak zehirli veya ağır metaller taşımaması da yer almaktadır.

Tüm bu bilgilendirmelerimiz sonrasında Basketbol Topu kategorimizi daha bilinçli inceleyecek ve aradığınız özelliklere sahip bir Basketbol Toplu mutlaka bulacaksınız.

Sitemize üye olarak online mağazamız üzerinden ya da telefonla sipariş hattımız 0 850 520 0205 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet sunulduğunu göstermektedir.

daha fazla gösterdaha az göster