FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
7 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:7 

Bar Modelleri ve Kullanımı

Barlar Fitness Ekipmanları kategorimizde; Nike, Live up ve Busso dahil olmak üzere, onlarca spor markasının yeni sezon Barlar Fitness Ekipmanlarını bulabilirsiniz. Barlar Fitness Ekipmanları, uzunluklarına göre değişiklik göstermektedir.

Barlar; kısa bar, monteli barfiks barı, açılı kıvrımlı kavisli bar modelleri olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

Barlar Fitness Ekipmanları arasında yer alan şınav barları, geniş veya dar şekilde üretilmektedir. Barlar Fitness Ekipmanları, ergonomik yapısıyla rahatça tutmanızı kolaylaştırmaktadır. Şınav Barları, kaymaz yapılıdır. Bu yapıları sayesinde, mükemmel denge kurmanızı sağlamaktadır. Şınav Barları; evde kullanımınız için uygundur. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

En çok tercih edilen markaların; yeni sezon kapı barfiksi çeşitlerini korayspor.com online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Korayspor.com genel merkezi Bursa olan; Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da dahil olmak üzere 30 mağazası ile faaliyet göstermektedir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır.

Korayspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksit işlem yapabilirsiniz. Ürünlerimiz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza Yurtiçi Kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

Siparişleriniz Hafta içi 08.00-19.30 (Pazar Günü hariç) saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Korayspor.com'dan Yapacağınız Alışverişlerinizde Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücretsiz değişim/iade yapabilirsiniz. Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster